Šolski program

Domača pisarna

Gradiva za pomoč pri učenju

Zaposlitev

V svojo ekipo vabimo zunanjega sodelavca na delovnem mestu: GRAFIČNI OBLIKOVALEC

Imate na področju grafičnega oblikovanja izkušnje in reference? Ste strokovni, organizirani, inovativni, kreativni in z odličnim občutkom za dizajn ter detajle? Potem vas vabimo v naš oddelek za marketing in vam nudimo zanimivo ter dinamično poslovno sodelovanje.

Opis delovnega mesta:

  • Samostojno in kreativno delo na področju grafičnega oblikovanja.
  • Snovanje in oblikovanje različnih promocijskih dokumentov v fizični in elektronski obliki (kot so oblikovanje grafik za splet, letaki, brošure in katalogi).
  • Spremljanje trendov na področju grafike in spletnih aktivnosti.

Pričakujemo:

  • Kreativnost
  • Motiviranost
  • Doslednost
  • Zanesljivost
  • Odgovornost
  • Samoiniciativnost in samostojnost
  • Vztrajnost
  • Sposobnost dela v timu in pozitivna naravnanost
  • Poznavanje vizualnih trendov
  • Občutek za detajle
  • Oblikovalske izkušnje s klasičnimi in digitalnimi mediji
  • Odlično obvladovanje programov Adobe Creative Suite (Indesign, Illustrator, Photoshop), zaželeno tudi poznavanje Corel Draw

Nudimo;

  • Delo v motivirani in strokovni ekipi
  • Fleksibilen delovnik z možnostjo samostojnega razporejanja delovnega časa
  • Možnost dela od doma oz. na lastni lokaciji ali na sedežu podjetja
  • Priložnost, da svoje kreativne zamisli realizirate na številnih projektih
  • Priložnost za izpopolnjevanje in strokovni razvoj
  • Možnost planiranja obsega sodelovanja in dela, glede na letni plan dela
  • Konkurenčno plačilo in zaslužek glede na realizirano delo, ki se določi po uskladitvi sodelovanja na osnovi letnega plana dela

Kontaktna oseba:

Urška Hrnčič

02 2345 101

Način prijave:

Prijavo s CV-jem in referencami pošljite na elektronski naslov: urska.hrncic@kopija-nova.si