Šolski program

Domača pisarna

Gradiva za pomoč pri učenju

Popolno ime podjetja: Kopija - nova, družba za trgovino in storitve d.o.o.

 

Kratko ime podjetja: Kopija - nova d.o.o.

Sedež: Meljska cesta 56, 2000 Maribor

 

Telefon: 02 2345 100.

Faks: 02 2345 104.

E-pošta: info@kopija-nova.si

Spletna stran: www.kopija-nova.si.

Davčna številka: SI10031332.

Matična številka: 1491482000

 

Transakcijski račun: SI56 0312 1106 1120 871  pri banki SKB d.d. in SI56 0287 8026 1458 667 pri banki NLB d.d.

 

Vpis v sodni register: Okrožno sodišče v Mariboru, št. reg. vl. 1/10781/00, z dnem 02.03.2000.

Osnovni kapital: 8.763,14 €.

 

Zaposleni

Andrej Krampl

DIREKTOR 

 

 

E-mail: andrej.krampl@kopija-nova.si

Dominik Buser

IZVRŠNI DIREKTOR 

 

 

E-mail: dominik.buser@kopija-nova.si

Ljiljana Jovanović

ORGANIZIRANA OSKRBA

 

 

E-mail: ljiljana.jovanovic@kopija-nova.si

Martina Pahor

MALOPRODAJA IN VELEPRODAJA 

Program učnih gradiv 

 

E-mail: martina.pahor@kopija-nova.si

 

Valerija Jurgec

RAČUNOVODSTVO 

 

 

E-mail: valerija.jurgec@kopija-nova.si

Mija Markl

ORGANIZIRANA OSKRBA IN VELEPRODAJA 

 

E-mail: mija.markl@kopija-nova.si

 

Tjaša Kopše

MALOPRODAJA IN VELEPRODAJA 

Šolski in pisarniški program 

 

E-mail: tjasa.kopse@kopija-nova.si

Urška Hrnčič

PODPORA PRODAJI IN MARKETING 

 

 

E-mail: urska.hrncic@kopija-nova.si

Borut Dretar

PROGRAMER

 

E-mail: borut.dretar@kopija-nova.si

Rok Žnidarič

SKLADIŠČE IN LOGISTIKA

 

E-mail: rok.znidaric@kopija-nova.si

Eva Dajčman

PODPORA PRODAJI 

 

E-mail: eva.dajcman@kopija-nova.si