Kdo smo?

 

Andrej Krampl

DIREKTOR 

 

 

E-mail: andrej.krampl@kopija-nova.si

 

Dominik Buser

IZVRŠNI DIREKTOR 

 

 

E-mail: dominik.buser@kopija-nova.si

 

Ljiljana Jovanović

ORGANIZIRANA OSKRBA

 

 

E-mail: ljiljana.jovanovic@kopija-nova.si

 

Martina Pahor

MALOPRODAJA IN VELEPRODAJA 

Program učnih gradiv 

 

E-mail: martina.pahor@kopija-nova.si

 

 

Valerija Jurgec

RAČUNOVODSTVO 

 

 

E-mail: valerija.jurgec@kopija-nova.si

 

Mija Markl

ORGANIZIRANA OSKRBA IN VELEPRODAJA 

 

E-mail: mija.markl@kopija-nova.si

 

Tjaša Kopše

MALOPRODAJA IN VELEPRODAJA 

Šolski in pisarniški program 

 

E-mail: tjasa.kopse@kopija-nova.si

 

Urška Hrnčič

PODPORA PRODAJI IN MARKETING 

 

 

E-mail: urska.hrncic@kopija-nova.si

 

Rok Žnidarič

SKLADIŠČE IN LOGISTIKA

 

E-mail: rok.znidaric@kopija-nova.si

 

Rok Vodušek

SKLADIŠČE IN LOGISTIKA

 

E-mail: rok.vodusek@kopija-nova.si

 

Jasmina Meznarič

ASISTENT V PRODAJI

 

E-mail: jasmina.meznaric@kopija-nova.si

 

Tanja Miholic

PODPORA PRODAJI 

 

E-mail: tanja.miholic@kopija-nova.si

 

Andraž

PODPORA PRODAJI 

 

E-mail: andraz.kolar@kopija-nova.si

 

Alenka

PODPORA PRODAJI 

 

E-mail: alenka.avgustin@kopija-nova.si

 

Saša

PODPORA PRODAJI 

 

E-mail: sasa.dokic@kopija-nova.si

 

Špela

PODPORA PRODAJI 

 

E-mail: spela.belec@kopija-nova.si

 

Patricija

PODPORA PRODAJI 

 

E-mail: patricija.haluzan@kopija-nova.si